Vnitřní stínění

Horizontální žaluzie stále patří mezi nejoblíbenější způsob protisluneční ochrany, regulace světla v místnosti i ochrany soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné, staly se nedílnou součástí interiéru a díky jejich barevné škále je lze harmonicky sladit v místnosti s bytovými doplňky a dotvořit tak příjemnou atmosféru. Výhodou tohoto typu zastínění je kromě snadné a rychlé montáže a minimální údržby především cenová dostupnost.

Bambusové roletky z čistě přírodních materiálů – ručně spletené bambusové, dřevité a jutové tkaniny. Tkaniny jsou v různém desénovém provedení. Rolety jsou ve třech provedeních, liší se ve způsobu navíjení či skládání látky.

Dřevěné žaluzie jsou nadstandardním produktem, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Nalézají uplatnění především jako reprezentativní a vysoce účelový doplněk interiérů. Jsou stylové, estetické, luxusní, umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu.

Vertikální žaluzie elegantně doplní Váš interiér. Vybírat můžete ze široké nabídky materiálů a barevných odstínů. Díky antistatické úpravě, barevné a tvarové stálosti vyžadují jen minimální nároky na údržbu. Jejich předností je schopnost zaclonění velkých ploch.