Doprava a platba

Dodací podmínky

Náš systém umožňuje zadat jinou adresu pro dodání a jinou pro fakturaci. Objednané zboží Vám dodáme na adresu, kterou jste v objednávce zadali jako dodací. Za správnost a platnost Vámi uvedené dodací adresy odpovídáte výhradně Vy. Pokud Vám z důvodu neplatné adresy nebude možno zboží dle Vaší objednávky doručit, bude při opakovaném dodání doúčtováno další dopravné. V případě, že Vám objednávka byla zaslána na dobírku a nebyla Vámi převzata, akceptujeme při opakovaném dodání výhradně platbu předem.

Termín zpracování a expedice zboží

Vaši objednávku zpracujeme v co nejkratším možném termínu po jejím přijetí. Obvyklá doba dodání našeho zboží na Vaši adresu je do druhého pracovního dne. V případě zboží vyráběného na míru je dodací doba cca 7-10 dní, u bambusových žaluzií a dřevěných žaluzií 3 týdny. Při expedici objednávky Vám zašleme odkaz, na kterém můžete sledovat trasu zásilky u zvolené přepravní služby.

V případě platby předem na účet je objednané zboží odesláno následující pracovní den po dni připsání platby na náš účet. Doba převodu závisí na Vaší bance a zpravidla trvá jeden pracovní den. V případě, že jste zvolili platbu dobírkou, odesíláme zboží okamžitě po kompletaci objednávky.

Doprava a vyzvednutí zboží

K zaslání zboží na Vaši adresu můžete využít následující varianty:

  • PPL
  • Vlastní rozvoz dle dojezdové lokality (termín dovozu bude telefonicky předem upřesněn)

Poštovné

Výše poštovného se odvíjí od celkové hmotnosti zásilky a rozměru balíku. Výše poštovného v závislosti na hmotnosti Vám bude zobrazena v posledním kroku objednávky před dokončením a odesláním objednávky. U zásilky nad maximální rozměr, tj. 120x60x60cm, a zároveň součtu obvodu a délky nad 360 cm, bude doúčtován příplatek za paletovou přepravu, a to ve výši 300 – 530 Kč (dle dojezdové vzdálenosti). O výši příplatku budete předem informováni při ověřování objednávky.

Snížené poštovné

Od celkové částky za zboží ve výši 2 500 Kč Vám poštovné snížíme o 30% běžného poštovného.

Poštovné zdarma

Od celkové částky za zboží ve výši 3 000 Kč Vám poštovné nebudeme účtovat.

Balné

K zásilce, ve které cena zboží nedosahuje výše 1 000 Kč, připočítáváme balné ve výši 50 Kč.

Sleva za platbu předem

Pokud se rozhodnete platit za zboží předem převodem na účet, snížíme Vám celkovou cenu za zboží o 3%.

Platba dobírkou

Maximální cena zásilky, kterou zasíláme na dobírku, je 5 000 Kč.

Platbu provedete při převzetí zboží, platbu v hotovosti nebo kartou převezme řidič vozidla Vámi zvolené přepravní společnosti.

Při platbě dobírkou účtujeme dobírečné ve výši 40 Kč.

Platba předem na účet

Jak bylo zmíněno, při platbě předem Vám poskytujeme slevu 3% z celkové ceny objednaného zboží.

Sleva se nevztahuje na dárkové poukazy s nominální cenou, na balné ani na případné příplatky.

Bankovní spojení:

Banka: FIO banka a.s.

Číslo účtu: 2601055153/2010